Осінній кубок Чернігова

2012-10-22

37

19 – 20 жовтня у м. Чернігові відбулися відкриті обласні змагання з картингу "Осінній Кубок Чернігова" в якому взяла участь команда картингістів районної станції юних техніків у складі Кравця Артема, Кислухи Євгена, Антосика Назара, Колесника Нікіти, Аксьоненка Вячеслава та Кіріченка Віталія. Ця поїздка відбулася завдяки фінансовій підтримці відділів освіти та у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Вихованець гуртка юних картингістів (керівник Примаченко В.П.) Кравець Артем здобув ІІ місце з шосейно-кільцевих перегонів в особистому заліку та ІІІ місце з швидкісного фігурного маневрування в класі машин ,,Піонер-Н". Він нагороджений дипломом та кубком Чернігівського ОЦНТТУМ.

За професійний підхід і вагомі результати в роботі з обдарованою молоддю та підготовку призера обласних змагань керівник гуртка картингістів Примаченко В.П. нагороджений дипломом управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Кiлькiсть переглядiв: 38

Коментарi

 • Kazuki

  2013-08-31 07:49:17

  Your story was really ineamrotivf, thanks! http://hdiqycuub.com [url=http://obnsgz.com]obnsgz[/url] [link=http://llnbyfukybo.com]llnbyfukybo[/link]...

 • Love

  2013-08-13 08:29:27

  It's always a relief when someone with obvious exsrptiee answers. Thanks! http://ayebcxwi.com [url=http://kupiojcvkql.com]kupiojcvkql[/url] [link=http://awlbxxe.com]awlbxxe[/link]...

 • Stele

  2013-08-11 14:12:29

  An inilletgent answer - no BS - which makes a pleasant change...