Свято Перемоги в м.Щорсі

2014-05-12

69 років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо і тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
Традиційно в цей святковий день у нашому місті відбулася хода з покладанням гірлянд та квітів до пам’ятних знаків у центрі міста та у міському лісопарку. Біля пам’ятника в лісопарку відбувся мітинг-реквієм. До присутніх з промовами звернулися голова районної ради І.Г.Орда, в. о. голови райдержадміністрації В.М.Карпенко, помічник-консультант народного депутата України І.О.Рибакова О.В.Грабовський, член президії районної ради ветеранів А.П.Реус, районний військовий комісар І.В.Батюк та учениця Щорської районної гімназії Оля Пятковська.
Літію по загиблих відслужив благочинний церков району отець Павло Фазан.
Цьогоріч не було салюту, як у попередні роки. Працювали заклади громадського харчування.
За сприяння Щорської районної громадської організації „Громадська ініціатива“ відбулася виставка-ярмарка дитячої творчості „Ми за мир“. Цей захід відбувся в рамках благодійної акції, а частина виручених коштів від неї, буде спрямована на благоустрій місцевого гідропарку.
В акції активну участь взяли і вихованці та керівники гуртків нашої станції.

Вихованці закладів освіти, які брали участь в акції, одержали солодкі подарунки від її організаторів.

/Files/images/IMG_5030.JPG/Files/images/IMG_5031.JPG/Files/images/IMG_5033.JPG/Files/images/IMG_5035.JPG/Files/images/IMG_5036.JPG/Files/images/IMG_5042.JPG/Files/images/IMG_5044.JPG/Files/images/IMG_5045.JPG/Files/images/IMG_5047.JPG/Files/images/IMG_5049.JPG/Files/images/IMG_5052.JPG/Files/images/IMG_5055.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 38

Коментарi