• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу

Обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу

2014-05-19

16 - 17 травня відбувся обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу. У змаганнях взяли участь 50 вихованців з Менської, Остерської, Ніжинської, Щорської станцій юних техніків та Чернігівського ОЦНТТУМ.
Команду юних картингістів нашої станції представляли вихованці Примаченка В.П. у складі: Уманського Даніїла, Борсук Катерини, Кравця Артема, Кислухи Євгенія та Антосіка Назара.
Змагання проводились з шосейно-кільцевих гонок та фігурного водіння картингу. У шосейно-кільцевих перегонах Кравець Артем здобув І місце, а Антосік Назар зайняв ІІ місце у фігурному водінні картингу. Молодці!!!
Виїзд на змагання відбувся за сприяння відділу освіти Щорської райдержадміністрації.
Дирекція закладу висловлює щиру подяку директору ТОВ "Яна-Плюс", депутату обласної ради О.Д.Веселому за виділений для поїздки бензин та директору Щорської автомобільної школи - центру ТСОУ України Н.В.Данильченко за виділений автомобіль для перевезення членів команди.
Особливої подяки заслуговує Кліщенко Віктор Леонідович, дідусь Артема Кравця, який своїм особистим автомобілем вже вкотре доставляє наших юних спортсменів на змагання та є шеф-кухарем команди.

/Files/images/Кравець-Антосік.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi