• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • День незалежності України в нашому місті

День незалежності України в нашому місті

2014-08-27

24 серпня Щорсівщина святкувала День незалежності України. Участь у святкових заходах взяли голова районної державної адміністрації Павло Мірошниченко, голова районної ради Іван Орда, їх заступники, керівники та представники районних організацій, установ, підприємств, депутати районної ради, представники громадських організацій, політичних партій, ветерани війни та праці, молодь, громадськість.
Святкування відкрилося ходою вишиванок «А над світом українська вишиванка цвіте» та автопробігом з Державними Прапорами України. О 10 годині перед районним Будинком культури розпочалась офіційна частина урочистої програми, яку відкрили учасники танцювального колективу «Ягідки» з вокально - хореографічною композицією.
Зі словами привітання та побажання миру і злагоди, добра і благополуччя до жителів міста та гостей звернувся голова райдержадміністрації П. Мірошниченко.
Голова Громадської ради В.Смоляк та його заступник О. Зарецькаоголосили підсумки конкурсу на найактивніше використання державної символіки в районі серед підприємств, організацій, установ, приватних господарств, мешканців району. Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та подяками.
У міському парку та на центральній площі міста відбулися виставки квіткових та плодово – овочевих композицій організацій і підприємств району, сільських громад, виставка – продаж продукції бджолярства, виставка робіт майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, конкурс серед закладів харчування «Сало, воно і в Щорсі – САЛО», акція для дітей «Розмалюй Україну», акція «Карта України» (у свічках), спортивні змагання на стадіоні, виступ народного аматорського хору «Спадщина» та естрадно – розважальна концертна програма «Величаймо в цю днину нашу славну Україну».
Станція юних техніків презентувала виставку-продаж виробів вихованців гуртків декоративно-ужиткового напрямку. Працювала безпрограшна лотерея.
Для найменших гостей свята було організоване цікаве дозвілля та працювали дитячі атракціони.

/Files/images/IMG_5259.JPG


/Files/images/IMG_5261.JPG


/Files/images/IMG_5262.JPG


/Files/images/IMG_5272.JPG


/Files/images/IMG_5273.JPG


/Files/images/IMG_5274.JPG


/Files/images/IMG_5275.JPG


/Files/images/IMG_5276.JPG


/Files/images/IMG_5280.JPG


/Files/images/IMG_5281.JPG


/Files/images/IMG_5283.JPG


/Files/images/IMG_5287.JPG


/Files/images/IMG_5282.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi