• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районні змагання з початкового технічного моделювання

Районні змагання з початкового технічного моделювання

2015-03-10

Минулого тижня 9-ий рік поспіль на базі нашої станції відбулися районні змагання з початкового технічного моделювання. Цього року участь у змаганнях взяло 9 команд (18 школярів) з міських та сільських шкіл і навчально-виховних комплексів.
Цікавим було те, що в цьому році хлопчиків було більше, ніж дівчаток.
Програма змагань складалась з теоретичного заліку у формі тесту, виготовлення і оформлення композиції з геометричного конструктора та виготовлення і запуску на дальність кімнатного планера. Загалом діти непогано справились із завданнями.
Журі визначило переможців у кожній номінації. За результатами виконання всіх завдань визначилися переможці в індивідуальному заліку. Ними стали: І місце - Грицюк Максим (Щорська ЗОШ №2), ІІ місце - Тарнавський Ярослав (Новоборовицька ЗОШ), ІІІ місце - Терещенко Діана (Великощимельський НВК) та Кузьменко Дмитро (Новоборовицька ЗОШ).
У командному заліку за сумою балів кожного учасника І місце здобула команда Новоборовицької ЗОШ (Кузьменко Дмитро, Тарнавський Ярослав), ІІ місце - команда Щорської ЗОШ №2 (Грицюк Максим, Косторнов Ілля), ІІІ місце - команда Петрівського НВК (Аксьоненко Яніна, Ващенко Вікторія).
Всі учасники, номінанти та переможці змагань одержали дипломи та подарунки від адміністрації станції юних техніків.

/Files/images/DSC04745.JPG/Files/images/DSC04746.JPG/Files/images/DSC04752.JPG/Files/images/DSC04757.JPG/Files/images/DSC04761.JPG/Files/images/DSC04767.JPG/Files/images/DSC04775.JPG/Files/images/DSC04781.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi