• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Обласні змагання з інформаційних технологій

Обласні змагання з інформаційних технологій

2012-11-19

Учасники змагань16 - 18 листопада в м. Чернігові відбулися обласні змагання з інформаційних технологій. До обласного центру приїхало виборювати першість 13 команд з районів та міст області.

Готуючись до змагань, кожен учасник виконував домашню роботу за обраною темою: космос, робототехніка, мій навчальний заклад, мій населений пункт та моє захоплення. Презентації виконаних робіт були цікавими та творчими.

Представницьке журі із числа викладачів провідних навчальних вузів області, уважно вислуховували захист домашніх завдань та гідно оцінили конкурсні завдання юних програмістів. За результатами роботи журі перше місце зайняла команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Друге місце – команда міста Чернігова, а третє місце журі віддало відразу двом командам – з Куликівки та Носівської СЮТ.

Команда Щорської районної станції юних техніків в складі Єрмоленко Марини та Соболь Лілії, учениць Щорської районної гімназії, Карбовського Дмитра, учня Новоборовицької ЗОШ, за підсумками змагань здобула 8 загальнокомандне місце. Вони нагороджені дипломами Чернігівського ОЦНТТУМ за участь участь у змаганнях, подарунками та солодощами від Чернігівської кондитерської фабрики "Стріла".foto1fotoнагородженняКарбовський Дмитро одержує нагороди за участь у змаганнях

Після нагородженняПісля змагань з нагородами і подарунками

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi