• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ІнАУ підвела підсумки V Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

ІнАУ підвела підсумки V Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

2015-03-31

Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України організувала та провела 5-ий конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу освіти. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими в наступні категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.
Організаторами конкурсу було отримано 802 заявки на участь у конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України, серед них: 263 у номінації «Веб-сайти міських шкіл», 206 - у номінації «Веб-сайти сільських шкіл», 103 - у номінації «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», 60 - у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 170 заявок від конкурсантів у номінації «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти».
Окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів. За цим показником наш заклад опинився на 12 місці.
Повний вебометричний рейтинг українських позашкільних навчальних закладів – учасників конкурсу можна подивитись тут.

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi