Обласні змагання з фітодизайну

2015-04-27

З метою розвитку та активізації творчих здібностей, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, підтримки обдарованої молоді та популяризації фітодизайну як напрямку декоративно-ужиткового мистецтва 25 квітня цього року обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс з фітодизайну "Подих весни".
У конкурсі брали участь вихованці Ніжинської міської та Щорської районної станції юних техніків, Будинку школяра Чернігівської районної ради Чернігівського району, Березнянського Будинку дитячої та юнацької творчості Менського району та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості.
Учасники виконували по два конкурсних завдання.
Вихованці молодшої вікової категорії працювали за темою "Пасхальний передзвін". Вони виготовляли композицію у вільному стилі та вінок.
Старша вікова категорія - за темою "Метаморфози весни". Виготовляли
інтер’єрну композицію у вільному стилі та флористичний гобелен. Конкурсні роботи виконувались з природних матеріалів, живих квітів, сухих рослинних матеріалів та різноманітних аксесуарів. Оцінювало дитячі роботи журі, в складі якого були професійні флористи-дизайнери.

/Files/images/P250415_1516.jpg/Files/images/P250415_1658[01].jpg

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi