Обласні змагання з картингу

2015-04-27

Вже традиційно напередодні травневих свят Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено відкриті обласні змагання з картингу.
В змаганнях взяли участь 67 вихованців з Менської, Остерської, Ніжинської, Щорської станцій юних техніків, обласного Центру НТТУМ, а також спортсмени з Сумської області (м. Конотоп, м. Глухів) та м. Києва.
Цьогоріч команду юних картингістів нашої станції представляли Гець Іван в класі картів "Піонер-н", Антосік Назар та Кравець Артем в класі "Популярний-Ю"Мінськ, Борсук Катерина та Кислуха Євгеній в класі "Кадет".
Кислуха Євгеній зайняв ІІ місце зі швидкісного маневрування в класі машин „Кадет”, а Назар Антосік в шосейно-кільцевих перегонах у класі машин „Популярний -Ю(М)” – ІІІ місце. На жаль, у зв’язку з поломкою важеля переключання передач не зміг закінчити гонку Кравець Артем. В цілому команда наших юних картингістів виступила непогано.
Поїздка на змагання відбулася завдяки матеріальній підтримці народного депутата України Анатолія Євлахова, депутатів обласної ради Григорія Божка та Олександра Веселого, директора Щорської автошколи-центру ТСО України Ніни Данильченко.

Перевезення членів команди та картів до місця змагань і додому здійснювали С. Бурдюг та В. Кліщенко, дідусь вихованця станції А.Кравця.
Дирекція закладу та її вихованці висловлюють щиру вдячність цим людям, які підтримали нас у цей складний
час.

/Files/images/IMG_5363.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi