Районний конкурс з фітодизайну

2016-02-15

Напередодні Дня святого Валентина Щорська районна станція юних техніків у фойє районного будинку культури організувала та провела V районний конкурс з фітодизайну «Місто мрій», присвячений цьому романтичному святу.
12 учасників та 8 асистентів двох вікових категорій з 8 навчальних закладів району представили на розгляд журі та глядачів флористичні композиції та колажі на тему кохання.

Конкурсанти з Великощимельського НВК свої чудові композиції супроводжували озвученням, у них пролунав навіть спів жайворонка. А учениця Кучинівської ЗОШ Чулінда Аня виготовила фантастичну супервалентинку.

Незалежне журі у складі методиста райметодкабінету відділу освіти Зачепи В.В., начальника відділу культури та туризму Добненко Н.М, працівника Щорського історичного музею Кліщенко Т.М. визначило переможців у кожній віковій категорії.

Володарями перших місць стали Биховець Данило (Великощимельський НВК) та Чулінда Аня (Кучинівська ЗОШ), другі місця у Мовчан Руслани (Кучинівська ЗОШ) та Усік Валерії (Тур’янський НВК), а треті – у Анищенко Ірини (Новоборовицька ЗОШ) та Письменного Артема (Великощимельський НВК).

Решта композицій були відзначені у різних номінаціях конкурсу. Всі учасники конкурсу були відзначені дипломами та отримали сувеніри від СЮТ. А дівчатка з вокального ансамблю «Світлячок» (керівник Сенченко О.М.) привітали всіх присутніх зі святом своїми чудовими піснями.

Колектив СЮТ висловлює щиру вдячність працівникам будинку культури за допомогу в організації і проведенні конкурсу та вокальному ансамблю «Світлячок» за музичний супровід.

/Files/images/DSC05552.JPG/Files/images/DSC05553.JPG/Files/images/DSC05593.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi