Ми в призерах

2012-12-19

У м. Чернігові проведено IV обласну виставку-конкурс з мистецтва оригамі "Чарівні зимові свята і розваги". Виставка-конкурс проводилась з нагоди 20-річчя встановлення українсько-японських дипломатичних відносин та сприяла ознайомленню з традиційним японським мистецтвом оригамі та сучасними напрямками його розвитку в Україні.
У конкурсі взяло участь 120 вихованців позашкільних навчальних закладів Бобровицького, Козелецького, Коропського, Корюківського, Куликівського, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Прилуцького, Ріпкинського, Семенівського, Чернігівського, Щорського районів, міст Ніжин, Прилуки та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
На підставі рішення журі нагороджено дипломом Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та цінним подарунком за здобуте ІІІ місце у молодшій віковій категорії (8 - 11 років) Туманову Єлізавету, вихованку гуртка "Паперова пластика", за роботу "Різдвяний вертеп" (керівник гуртка Гіленок С.М.).
Дипломом Чернігівського ОЦНТТУМ та цінним подарунком у номінації "Модульне оригамі" нагороджено Козянко Катерину, вихованку гуртка "Паперова пластика", за роботу "Новорічні пригоди" (керівник гуртка Гіленок С.М.).

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi