• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районні змагання з початкового технічного моделювання

Районні змагання з початкового технічного моделювання

2016-03-02

У перший день весни станція юних техніків гостинно відчинила двері для 21 учня 3 - 4 класів загальноосвітніх закладів району. Діти прибули до нашого закладу захищати честь своїх шкіл у районних змаганнях з початкового технічного моделювання. Перед початком змагань з вітальним словом до них звернувся директор закладу М.Ф.Коршун.

У програму змагань входив теоретичний залік, що виявив знання школярів з трудового навчання та їх ерудицію. Також учасники виготовляли та складали геометричний конструктор із власноруч склеєних об’ємних фігур. Програма змагань була складна і насичена, та школярі з гідністю справилися з випробуваннями.

В той час поки діти виконували теоретичне та практичне завдання для вчителів, які супроводжували дітей, керівники гуртків станції проводили майстер-класи з виготовлення різноманітних виробів та поробок.

В індивідуальному заліку призові місця здобули Кручко Євгеній (Новоборовицька ЗОШ) – І місце, Циганок Вікторія (вихованка гуртка райСЮТ) – ІІ місце, Грицюк Максим (Щорська ЗОШ №2) – ІІІ місце.

У командному заліку першість здобула команда Новоборовицької ЗОШ у складі Кручка Євгенія та Євсеєнко Валерії, друге місце – за командою Щорської райСЮТ (Циганок Вікторія, Акуленко Світлана), третє місце – у команди Щорської ЗОШ №2 (Грицюк Максим, Манойло Крістіна).

Змагання завершилися нагородженням переможців та всіх учасників дипломами станції юних техніків та невеликими сувенірами, які були виготовлені гуртківцями та педагогами закладу.

/Files/images/IMG_5663.JPG/Files/images/IMG_5659.JPG/Files/images/IMG_5666.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi