• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу

Обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу

2016-04-26

22 – 23 квітня 2016 р. відбувся обласний відкритий етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з картингу та перший етап територіальних змагань чемпіонату України Центрального регіону з картингу учнівської молоді, в якому взяло участь 53 вихованці з Остерської, Менської, Щорської, Ніжинської станцій юних техніків, Глухівського міського центру позашкільної освіти та Чернігівського обласного центру науково - технічної творчості учнівської молоді.
Змагання проходили з шосейно – кільцевих перегонів та фігурного водіння картів. В особистому заліку з шосейно – кільцевих перегонів Антосік Назар виборов І місце в класі машин „Популярний-Ю“ та зайняв ІІІ місце у фігурному водінні картинга.
Переможці та призери обласного етапу з картингу нагороджені дипломами та пам’ятними медалями Чернігівського обласного Центру НТТУМ.
Поїздка на змагання відбулась за підтримки народного депутата України Анатолія Євлахова, депутата обласної ради,генерального директора ТОВ „Астра“ Григорія Божка, директора Щорської автомобільної школи – центру ТСОУ Ніни Данильченко та директора ТОВ „Яна-Плюс“ Олександра Веселого.
Як завжди, допоміг перевезти картинги та був кухарем невтомний дідусь Артема Кравця Володимир Кліщенко.
Дирекція закладу та члени команди висловлюють щиру подяку цим людям за допомогу в організації поїздки на змагання.

/Files/images/Антосік-п.JPG/Files/images/Антосік-ф.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi