• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • VI обласний конкурс з мистецтва орігамі «Космічні подорожі».

VI обласний конкурс з мистецтва орігамі «Космічні подорожі».

2016-11-30

Минулої суботи відбувся VI обласний конкурс з мистецтва орігамі «Космічні подорожі».
18 вихованців позашкільних навчальних закладів з Корюківського, Куликівського, Менського, Ніжинського, Н-Сіверського, Чернігівського, Сновського районів та Холминського будинку творчості дітей та юнацтва і Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді демонстрували свої уміння та майстерність з мистецтва орігамі. Конкурс пройшов у двох вікових категоріях. Учасники конкурсу виготовляли панно та об’ємну композицію на тему: «Космічні фантазії», представляли на розгляд журі дефіле на тему: «Гості із іншої галактики». Особливо яскравим і захоплюючим був показ костюмів виконаних дітьми в техніці орігамі та привітання Землянам.
Підводило підсумки компетентне журі, до складу якого ввійшли професійні художники та майстер орігамі міжнародного рівня з міста Полтави – Ольга Миколаївна Сухаревська.
Вихованка нашої станції Абрамова Єлизавета виборола ІІІ місце в номінації «Космічна композиція». Переможці конкурсу нагороджені дипломами обласного центру НТТУМ, а всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки.
В рамках конкурсу пройшли курси підвищення кваліфікації для керівників гуртків орігамі та паперопластики, а О.Сухаревська провела цікаві майстер-класи з мистецтва оригамі.
Закінчився конкурс для учасників та їх наставників переглядом обласної дитячої виставки-конкурсу з мистецтва орігамі «Мандрівка в країну казок» та показовими виступами вихованців ракетомодельного гуртка.

/Files/images/novini/2016/2611origami/главная (22).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi