• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підведено підсумки районного конкурсу комп"ютерного малюнку

Підведено підсумки районного конкурсу комп"ютерного малюнку

2013-02-14

Відповідно до районної цільової Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2015 року, впровадження комп’ютерних технологій в навчально-виховний процес, залучення учнівської молоді до участі в масових заходах та з метою популяризації комп'ютерної графіки з 25 грудня 2012 р. по 28 січня 2013 року проводився районний (заочний) конкурс учнівської молоді з комп’ютерного малюнку в графічному редакторі Paint.
На конкурс, що проводився в трьох вікових категоріях, надійшло 49 малюнків на запропоновані теми:

«Подарунок моєї мрії», для учнів 3 - 5 кл.,

«Ніч яка місячна, зоряна, ясная…», для учнів 6 - 8 кл.,

«Місто моєї мрії», для учнів 9 - 11 кл..

Виконання конкурсних робіт показало належний рівень підготовки та роботи в графічному редакторі Paint учнів Щорської районної гімназії, Щорської ЗОШ І – ІІІ ст. №2, Новоборовицької, Кучинівської, Тихоновицької ЗОШ І – ІІІ ст., Гірської, Сновської, Хотуницької ЗОШ І – ІІ ст., Щорської ЗОШ – інтернат І – ІІ ст., Петрівського та Тур'янського НВК.

За рішенням журі І місце серед учнів 3 - 5 кл. присуджено Грязнову Олегу, учню Щорської районної гімназії, ІІ місце - Васько Олені, учениці Сновської ЗОШ І - ІІ ст., ІІІ місце - Кухаренко Аліні, учениці Гірської ЗОШ І - ІІ ст., серед учнів 6 - 8 кл. - І місце присуджено Гець Вікторії, учениці Щорської районної гімназії, ІІ місце розділили Стародубець Анастасія, учениця Хотуницької ЗОШ І - ІІ ст. та Савченко Аліна, учениця Тихоновицької ЗОШ І - ІІІ ст., ІІІ місце розділили між собою Авраменко Кристина, учениця Щорської ЗОШ І - ІІІ ст. №2 та Прус Наталія, учениця Гірської ЗОШ І - ІІ ст.,серед учнів 9 - 11 кл. - І місце у Голобокіної Світлани, учениці Тур"янського НВК, ІІ місце зайняли Селютіна Аліна, учениця Петрівського НВК та Макаренко Катерина, учениця Щорської ЗОШ-інтернату, ІІІ місце у Товстиженко Аліни, учениці Щорської районної гімназії та Пушкар Дарії, учениці Тур"янського НВК.

рисунокРобота учня 5 класу Щорської районної гімназії Грязнова Олегарисунок-2 Робота учениці 8 класу Щорської районної гімназії Гець Вікторіїрисунок-3 Робота учениці 11 класу Тур"янського НВК Голобокіної Світлани

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi