Конференція освітян Щорсівщини

2013-08-28

Вже стало доброю традицією саме в день Успіння Пресвятої Богородиці проводити районну конференцію педагогічних працівників Щорсівщини. В районному Будинку культури зібрались освітяни з усіх навчальних закладів. В роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації О.В.Грабовський, голова районної ради І.Г.Орда, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань В.М.Карпенко, завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського, кандидат педагогічних наук Д.А.Покришень, голова райкому профспілки працівників освіти К.В.Шевченко.
З доповіддю "Підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2012-2013 навчальному році, виконання доручень Президента України В.Ф.Януковича з підготовки до 2013-2014 навчального року та визначення основних завдань із впровадження Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах з 1 вересня 2013 року" виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації А.М.Біба.
Після обговорення доповіді начальника відділу освіти молодим спеціалістам освітньої галузі, які прибули на роботу до району, в урочистій обстановці було вручено трудові книжки.
Насамкінець кращим педагогічним колективам та працівникам було вручено цінні подарунки, грамоти та дипломи.
Дипломом І ступеня відзначено педагогічний колектив станції юних техніків, як переможця І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів області.
А перед початком конференції освітяни мали змогу переглянути виставку декоративно-прикладного мистецтва, присвячену Року дитячої творчості, яку представили станція юних техніків, Центр дитячої та юнацької творчості, дошкільний навчальний заклад №1, навчально-виховний комплекс та районна гімназія.
/Files/images/IMG_4794.JPG


/Files/images/IMG_4797.JPG


/Files/images/IMG_4796.JPG


/Files/images/IMG_4795.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi