• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

2013-09-25

24 вересня відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Олександр Грабовський .

В ході роботи Колегії розглядалися питання «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період», «Про підсумки оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2013 року», які безпосередньо стосувалися роботи закладів освіти району.

У доповіді по першому питанню перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Алєксєєв зазначив, що на виконання районної Програми енергоефективності та енергозбереження заплановано поступовий перехід установ і організацій бюджетної сфери та інших комунально-побутових споживачів на збільшення споживання місцевих видів палива.
Про готовність станції до початку опалювального періоду читийте тут.

По другому питанню з доповіддю виступив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Косевич. У своєму виступі він зупинився на тому, що у районі кожного року питанню літнього оздоровлення та відпочинку дітей приділяється значна увага.

Завдяки організаційним заходам у 2013 році вдалося збільшити кількість дітей, які отримали оздоровчі послуги, у порівнянні з попереднім, можна сказати рекордним роком, і утримати показник майже в 63% (повноцінні оздоровчі послуги отримали 982 дітей району: у таборі «Дружба» - 411 чол., інші - за межами району та області, тоді як у минулому році було оздоровлено 918 дітей).

Всього протягом сезону оздоровчі та відпочинкові послуги отримали 1578 дітей, що складає 70,9 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

/Files/images/Фото колегії.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi