• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районний конкурс комп"ютерного малюнку

Районний конкурс комп"ютерного малюнку

2014-02-12

Відповідно до районної цільової Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2015 року, плану роботи районної станції юних техніків та з метою впровадження комп’ютерних технологій в навчально-виховний процес, залучення учнівської молоді до участі в масових заходах та популяризації комп'ютерної графіки з 25 грудня 2013 р. по 20 січня 2014 року проводився районний (заочний) конкурс учнівської молоді з комп’ютерного малюнку в графічному редакторі Paint.
На конкурс, що проводився в трьох вікових категоріях, надійшло 35 малюнків з 13 загальноосвітніх навчальних закладів (у минулому навчальному році 49 малюнків з 15 закладів освіти).
Учасникам конкурсу були запропоновані теми:
- «Одного разу в зоопарку», вікова категорія 3 - 5 кл.,
- «Чарівний ліс», вікова категорія 6 - 8 кл.,
- «Інтернет – мій помічник», вікова категорія 9 - 11 кл.
І місце серед молодшої групи виборола
Штомпель Зоя, учениця Щорської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ІІ місце розділили Сентябрьова Анастасія, учениця Тур’янського НВК та Приходько Анастасія, учениця Гірської ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце вибороли Пятківська Анна, учениця Смяцької ЗОШ І-ІІ ст. та Черненко Крістіна, учениця Низківського НВК.
І місце в середній групі здобув
Грязнов Олег, учень Щорської районної гімназії, на ІІ місці Вовк Анастасія, учениця Новоборовицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Цап Володимир, учень Кучинівської ЗОШ І – ІІІ ст., на ІІІ місці - Шеверев Руслан, учень Гірської ЗОШ І-ІІ ст.
І місце в старшій віковій групі у Гець Вікторії, учениці Щорської районної гімназії, ІІ місце розподілили Стародубець Анастасія, учениця Хотуницької ЗОШ І – ІІ ст. та Швець Анастасія, учениця Тур’янського НВК, на ІІІ місці - Компанець Денис, учень Рогізківського НВК та Лащенко Жанна, учениця Тур’янського НВК.

/Files/images/IMG5.jpg"Одного разу в зоопарку", Штомпель Зоя, 5 клас, Щорська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 /Files/images/IMG6.jpg"Чарівний ліс", Грязнов Олег, 6 клас, Щорська районна гімназія/Files/images/IMG9.jpg"Інтернет - мій помічник", Гець Вікторія, 9 клас, Щорська районна гімназія

Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi