• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка присвячується

200-річчю від дня народження Тараса Шевченка присвячується

2014-03-05

/Files/images/taras.jpgЧернігівщина пам'ятає про перебування на території тодішньої губернії видатного українською поета, художника і мислителя Тараса Шевченка.
На його честь названо вулиці в містах і селах Чернігівщини. Ім'я поета носять населені пункти в Бахмацькому, Борзнянському, Ічнянському, Прилуцькому, Ріпкинському та Чернігівському районах. На честь Т. Шевченка відкриті меморіальні дошки у с. Григорівці Бахмацького району, на окоренку 300-річного дуба, під яким відпочивав поет під час перебування в селі у 1843 р., на фасаді Качанівського палацу, у смт Линовиці Прилуцького району, на території колишньої садиби де Бальменів, яку відвідував Шевченко. Пам'ятники Кобзареві споруджено в Чернігові, Прилуках, Ніжині, Носівці, Борзні, Городні, Ічні, Щорсі, Мені, Козельці, Острі, Седневі, с. Іржавці Ічнянського району, на території заповідника "Качанівка", с. Кобижчі Бобровицького району та інших населених пунктах області.
До цієї знаменної дати Чернігівське ОВ ЛРУ проводить дні активності радіоаматорів області, які розпочалися з 1 березня і триватимуть по 31 березня 2014 року.
За радіозв’язки (спостереження) з радіоаматорами Чернігівщини буде видаватись диплом «Тарасові шляхи. Чернігівщина». Для його отримання необхідно набрати 200 очок. За радіозв’язки з ювілейними станціями ЕО200RK, EM200RT, EN200RT, EO200RT нараховується по 20 очок. Всі інші радіоаматори області – дають по 10 очок. Повторні радіозв’язки дозволяються на різних діапазонах та різними видами випромінювання. Зв’язок з EО200RK (200 років Кобзарю) є обов’язковим.
До цих заходів активно долучились і вихованці гуртка колективної радіостанції (UR4RWB) нашого закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi